Międzyzakładowa
Organizacja
Związkowa




ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza






Struktura Międzyzakładowej Organizacji Związkowej
NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza




Walne Zebranie Delegatów
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza


Komisja Rewizyjna
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza


Międzyzakładowa Komisja
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza


Prezydium
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza


Komisja Budżetowa
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza


Komisja Zapomóg
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza


Komisje Wydziałowe/Spółek
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza




Komisja Wydziałowa Tokarnia Walców


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek


- Jakub Słomczyński
- Roman Gawron
- Andrzej Lech
- Grzegorz Szymański
- Robert Winker
- Marcin Zawiliński


Komisja Wydziałowa Biura Jakości i Rozwoju Produktu


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek


- Jadwiga Szewczyk
- Jacek Chaberko
- Jacek Czworowski
- Piotr Kiełb
- Damian Jędruch
- Teresa Krzemieniecka
- Robert Matuszewski


Komisja Wydziałowa Zakład Energetyczny PED


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek


- Piotr Makieła
- Władysława Bembenek
- Marek Leks
- Marek Pawlicki
- Dorota Warmuz


Komisja Wydziałowa Biura Utrzymania Ruchu, Informatyki i GM.


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek


- Włodzimierz Rebeta
- Janusz Dudała
- Lech Majchrzak
- Robert Ufnalski
- Janusz Woźniak


Komisja Wydziałowa Zakład Wielkie Piece


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek


- Roman Świątkowski
- Dariusz Chmiel
- Paweł Dylowski
- Andrzej Marzec
- Rafał Niemiec
- Grzegorz Sioła
- Michał Zawadzki


Komisja Wydziałowa Zakład Walcownia Duża


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek


- Mariusz Pietruszka
- Grzegorz Ciborowski
- Robert Czyżycki
- Tomasz Foltynowicz
- Mirosława Haniewicz
- Krzysztof Kozłowski
- Krzysztof Węgrzyniak


Komisja Wydziałowa Zakład Walcownia Średnia


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek


- Janusz Maciążek
- Jacek Bąkowski
- Zbigniew Bigaj
- Mariusz Hutniczak
- Jacek Jankowiak
- Artur Pawlusiński


Komisja Wydziałowa Zakład Stalownia


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek


- Robert Dębiec
- Józef Bobowski
- Zenon Koścień
- Roman Kuliński
- Waldemar Sikora
- Marcin Walczak
- Artur Woźniak


Komisja Wydziałowa Administracji


Przewodniczący
członek
członek
członek


- Teresa Zaręba
- Agnieszka Białas
- Leokadia Krymiec
- Barbara Kucharczyk


Komisja Unimed Sp. z o. o. i Unidrux Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek


- Karolina Konwińska
- Małgorzata Rejowska
- Ilona Urantówka-Warmuz


Komisja Consensus Company Sp. z o.o. Sp.k.


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek


- Jan Duch
- Justyna Karpowicz
- Danuta Rajkowska
- Robert Rajkowski
- Walter Staszewski


Komisja Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek


- Adam Woszczyk
- Aneta Nowacka
- Mieczysław Tylko


Komisja Maritex2 Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek


- Marek Szendzielor
- Józef Wysocki
- Tomasz Czapla
- Stanisław Kuśnierz
- Zbigniew Wilczek
- Ryszard Błaszczyk


Komisja PUK Kolprem Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek


- Piotr Opler
- Andrzej Gościńczyk
- Zbigniew Olewiński
- Marek Przewoźny
- Aneta Sykta
- Artur Zawiązalec
- Krzysztof Ziomek


Komisja ZE ZEN Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek


- Jarosław Maj
- Zbigniew Dratwiński
- Krystian Pawełczyk


Komisja Wipro Poland Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek


- Monika Pasierbek-Oljasz
- Aleksandra Jachymczyk
- Diana Jurusik


Komisja Alkat Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek


- Mariusz Wolny
- Rafał Koszowski
- Tomasz Tabor


Komisja ArcelorMittal Service Group Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek


- Zdzisław Sobieraj
- Dariusz Chabior
- Sławomir Kochanowski
- Monika Łuba
- Jacek Śpiewak


Komisja ArcelorMittal Business Centre of Excellence Group Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek


- Elżbieta Jędrusik
- Ewa Folwarczny
- Urszula Gorczyczyńska


Komisja ArcelorMittal Distribution Solution Poland Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek


- Mirosław Grzych
- Marcin Doskocz
- Jacek Walencik


Komisja Partner Serwis Sp. z o.o.


Przewodniczący
członek
członek
członek


- Józef Wróbel
- Grzegorz Służałek
- Halejak Ryszard
- Andrzej Kołek


Komisja POM Sp. z o.o. w Suwałkach


Przewodniczący
członek
członek


- Stanisław Kurzynowski
- Stanisław Krajewski
- Szymon Podolewski


Komisja Emerytów i Rencistów


Przewodniczący
członek
członek
członek
członek
członek
członek
członek
członek


- Andrzej Chrzanowski
- Jan Czerw
- Zenon Gradzik
- Stanisław Leśniewski
- Zbysław Lewiński
- Alojzy Lorek
- Ireneusz Płocha
- Zdzisław Waleński
- Bolesław Wileczek






Na tych stronach mogą być użyte skrypty zapisujące niektóre dane w postaci plików cookies (reklamy, sondy, statystyki itp). Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twoim komputerze. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w Twojej przeglądarce internetowej.

(C) 2007-2018 - Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza
- wszystkie prawa zastrzeżone - redakcja
e-mail -