Międzyzakładowa
Organizacja
Związkowa




ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza






Struktura Międzyzakładowej Organizacji Związkowej
NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza




Walne Zebranie Delegatów
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza


Komisja Rewizyjna
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza


Międzyzakładowa Komisja
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza


Prezydium
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza


Komisja Budżetowa
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza


Komisja Zapomóg
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza


Komisje Wydziałowe/Spółek
MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A.- Dąbrowa Górnicza




Jacek Bąkowski
Władysława Bembenek
Sławomir Białowąs
Zbigniew Bigaj
Józef Bobowski
Daniel Borkowski
Andrzej Cembrzyński
Dariusz Chabior

Dariusz Chmiel
Andrzej Chrzanowski
Grzegorz Ciborowski
Jan Czajkowski
Jan Czerw
Jarosław Czworowski
Robert Czyżycki
Robert Dębiec
Jan Duch
Jan Duda
Janusz Dudała
Arkadiusz Dulik
Paweł Dylowski
Tomasz Foltynowicz
Jerzy Goiński
Andrzej Gościńczyk
Zenon Gradzik
Mirosław Grzych
Mariusz Hutniczak
Karol Jabłoński

Krzysztof Janus
Andrzej Jonkisz
Damian Jędruch


Elżbieta Jędrusik
Sławomir Kochanowsk

Karolina Konwińska
Zenon Koścień
Marian Kowalik
Krzysztof Kozłowski
Roman Kuliński
Stanisław Kurzynowski
Stanisław Kuśnierz
Andrzej Lech
Marek Leks
Alina Lewandowska
Zbysław Lewiński
Alojzy Lorek
Monika Łuba

Janusz Maciążek
Bożena Jadwiga Maciejczyk
Jarosław Maj
Lech Majchrzak
Piotr Makieła
Andrzej Marzec
Rafał Niemiec
Mirosław Nowak
Adam Oczkowski,
Zbigniew Olewiński
Ewa Olszańska,
Piotr Opler
Monika Pasierbek-Oljasz
Artur Pawlusiński
Mariusz Pietruszka
Ireneusz Płocha


Zofia Płocha
Szymon Podolewski
Robert Rajkowski
Włodzimierz Rebeta
Waldemar Sikora
Grzegorz Sioła
Jakub Słomczyński
Zdzisław Sobieraj

Regina Solecka
Walter Staszewski
Marek Szendzielorz
Jadwiga Szewczyk
Stanisław Szrek
Grzegorz Szymański
Dariusz Szypczyński
Jacek Śpiewak

Roman Świątkowski
Robert Ufnalski
Marcin Walczak
Ilona Urantówka-Warmuz
Krzysztof Węgrzyniak
Beata Wieruchowska
Zbigniew Wilczek
Mariusz Wolny
Adam Woszczyk
Artur Woźniak
Janusz Woźniak
Jacek Wypych
Józef Wysocki
Teresa Zaręba
Michał Zawadzki






Na tych stronach mogą być użyte skrypty zapisujące niektóre dane w postaci plików cookies (reklamy, sondy, statystyki itp). Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twoim komputerze. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w Twojej przeglądarce internetowej.

(C) 2007-2018 - Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza
- wszystkie prawa zastrzeżone - redakcja
e-mail -